KAYIT & KONAKLAMA

KAYIT BİLGİLERİ
KAYIT ÜCRETLERİ 2 Haziran 2019 ve Öncesi 2 Haziran 2019 Sonrası
TDD ÜYESİ UZMAN 400-TL 500-TL
TDD ÜYESİ ASİSTAN  150-TL 250-TL
ÜYE OLMAYANLAR  500-TL 600-TL
FİRMA TEMSİLCİSİ  400-TL 500-TL
 • Fiyatlara KDV dahil değildir, %18 KDV ilave edilecektir.
 • Kayıt ücreti karşılığında katılımcılara özet kitabı ile kongre çantası verilecek, bilimsel oturumlar izlenip, sanayi sergisi gezilebilecektir.
 • Kayıt işlemleri; dermatoloji2019@globalturizm.com.tr adresine talebinizi ileterek tarafınıza gönderilecek bütçe sonrasında, bütçenin onaylanması ve gerekli ödemelerin bütçede belirtilen hesaba yapıldığını gösteren banka dekontunun Global Turizm'e e-posta yoluyla ulaştırılması ile geçerli olacaktır.
 • Stant sponsorluğu ile katılım göstermeyen firmaların, firma temsilcisi katılımı kabul edilemeyecektir.
KONAKLAMA BİLGİLERİ
OTELLER 2 HAZİRAN 2019 ve Öncesi 2 HAZİRAN 2019 Sonrası
Tek Kişilik Oda Çift Kişilik Oda Tek Kişilik Oda Çift Kişilik Oda
Sueno Otel 5.500 TL 7.600 TL 6.400 TL 8.500 TL
Calista Otel 5.500 TL 7.600 TL 6.400 TL 8.500 TL
Ela Quality Otel 5.500 TL 7.600 TL 6.400 TL 8.500 TL

Yukarıda belirtilen fiyatlar 4 gecelik paket fiyatlar olup 24 Eylül 2019 giriş, 28 Eylül 2019 çıkış tarihlerini kapsamaktadır.
 • Kongre merkezinin yer aldığı Sueno otel ile konaklama bilgisi verilen diğer otel olan Calista otel, konaklama hizmeti açısından eş kalitede iki otel olup, arada bulunan bir kapı ile oteller arası geçiş sağlanabilmektedir.
 • Fiyatlara %8 KDV ilave edilecektir.
 • Konaklama işlemleri; dermatoloji2019@globalturizm.com.tr adresine talebinizi ileterek tarafınıza gönderilecek bütçe sonrasında, bütçenin onaylanması ve gerekli ödemelerin bütçede belirtilen hesaba yapıldığını gösteren banka dekontunun Global Turizm'e e-posta yoluyla ulaştırılması ile geçerli olacaktır. Sadece banka dekontu ile yapılacak başvurular ve bütçe konfirmesi verilmeyen talepler kabul edilmeyecek olup, bekleme listesine alınacaktır.

Organizasyon firması, ödemesi tamamlanmamış konaklama taleplerini iptal etme veya başka otele kaydırma hakkını saklı tutar. Kurs katılımcılarının 1 gün önceden erken giriş talepleri için ayrıca tek gecelik fiyat iletilecek olup, fiyatlar için acente ile iletişime geçilmesi gerekmektedir. 

Dış Katılım Ücreti: Kongrenin tüm konaklama işlemlerinin Global Turizm aracılığı ile yapılması zorunludur. Kongre otellerinde konaklama alınmaması ya da konaklamanın Global Turizm aracılığıyla yapılmaması durumunda kayıt ücretine kongre süresince paket 2.500 TL + KDV dış katılım bedeli eklenecektir. Dış katılım bedelinin ödenmemesi durumunda kongre oteline giriş sağlanamayacağından, ödemenin kayıt ile birlikte tamamlanmasını önemle rica ederiz. Konaklamayan misafirler için uygulanacak olan dış katılım ücretine, bilimsel oturum günlerinde öğle yemekleri ve kahve molaları dahildir. 

Dış Katılım Ücreti Nedir?
Her şey dâhil sistemde çalışan otellerde kongre esnasında 08:00-18:00 saatleri arasında otel konsepti dâhilinde tüm bar ve restoranlarda yiyecek ve içecek servisleri ücretsiz sağlanmaktadır. Bu nedenle otele girişlerde kimlik kontrolü yapılmakta ve acente aracılığı ile kongre otellerinde konaklama yapılmaması durumunda hizmetlerin karşılığı olarak otel tarafından dış katılım ücreti alınmaktadır. Bedelin ödenmemesi durumunda kongre oteline giriş sağlanamamaktadır.

Dış katılım ücretine kayıt türü ayırmaksızın tüm katılımcı ve firma temsilcileri tabiidir. Ödemenin kongre öncesinde tamamlanması gerekmektedir.

Dış katılım ücretini Global Turizm Hesaplarına ödenmesi gerekmektedir.

Kayıt & Konaklama İptal Şartları

 • Tüm kayıt&konaklama iptallerinin Global Turizm’e yazılı olarak bildirilmesi zorunludur.
 • 2 Haziran 2019 tarihine kadar bildirildiği takdirde ödenen bedelin tamamı iade edilmektedir.
 • 2 Haziran 2019 tarihinden sonra yapılacak iptallerde ücret iadesi söz konusu olmamaktadır.
 • İsim değişiklikleri 30 Ağustos 2019 tarihine kadar kabul edilecektir.