GENEL BİLGİLER

Kongre Tarihi ve Yeri
28. Ulusal Dermatoloji Kongresi, 24-28 Eylül 2019 tarihleri arasında Sueno Otel Kongre ve Toplantı Merkezi, Antalya’da gerçekleştirilecektir. 

Kongre Dili
Kongrenin resmi dili Türkçe'dir. Kongre süresince çeşitli salonlarda program doğrultusunda Türkçe'den İngilizce'ye, İngilizce'den Türkçe’ye simultane çeviri yapılacaktır.

Kayıt ve Sekretarya Hizmetleri
Kongre öncesinde tüm kayıt talepleri dermatoloji2019@globalturizm.com.tr adresine yazılı olarak bildirilmelidir.
Kongre süresince sekretarya hizmetlerinin verileceği ve kayıt&konaklama işlemlerinin yapılacağı danışma masası, Sueno Otel Kongre ve Toplantı Merkezi’nde, 24 Eylül 2019 günü saat 08:00'da açılacak ve tüm kongre süresince 07:00 - 20:00 saatleri arasında hizmet verecektir. 

Yaka Kartı
Tüm katılımcı ve refakatçilerin toplantı merkezine girişte, bilimsel oturumlar esnasında sergi alanlarında, poster alanlarında ve diğer sosyal programlarda yaka kartlarını takmaları toplantının sağlıklı yürüyebilmesi ve güvenliği açısından gereklidir.

Türk Tabipler Birliği Sürekli Eğitim Kredi Puanı
Kongremiz, Türk Tabipleri Birliği (TTB) tarafından kredilendirilecektir. TTB kredilerinin geçerli olabilmesi için kongre kayıt masasına TC Kimlik numaranızı yazdırmanızı rica ederiz.

Sergi Alanı
Kongre boyunca ilaç ve medikal cihaz firmaları ürünlerini kongre merkezinde kendilerine ayrılmış olan alanda sergileyecektir. Sergi alanı tüm kongre boyunca açık olacaktır.

Katılım Belgesi, Program Kitabı
Katılım belgeleri kongre bitiminde Sueno Otel Kongre ve Toplantı Merkezi’nde bulunan ana kayıt masasından dağıtılacaktır. Kongre Program Kitabı kongre çantaları içerisinde yer alacaktır.

Türk Dermatoloji Derneği Web Sitesi 
http://www.turkdermatoloji.org/